Poznaj mnie!

Nigdy w życiu nie chciałem sprzedawać. Uważałem, że sprzedaż to nic fajnego. Jednak moje życie ułożyło się tak, że już od kilkunastu lat pracuje w szeroko rozumianej sprzedaży.

Myślałem tak, jak jeszcze do niedawna myślała o sprzedaży większość ludzi, kojarząc większe pieniądze głównie z czarnymi interesami oraz szybkim zarobkiem kosztem innych.

Jednak zawsze, gdy uczestniczyłem w różnego rodzaju seminariach czy dużych szkoleniach, wyobrażałem sobie siebie i rozmyślałem, że kiedyś też będę przekazywał wiedzę w taki sposób tak licznej publiczności. Przez długi czas nic nie wskazywało na to, że to marzenie ma szansę się spełnić. Jednak moja kariera w sprzedaży była idealnym środkiem do realizacji mojego marzenia. I nie jest to jedyne marzenie, które z czasem przerodziło się w cel i zostało przeze mnie zrealizowane.

Moim głównym celem jest inspirowanie innych do tego, aby robili to co ich inspiruje!

Gdybym był teoretykiem sprzedaży, to pewnie znalazł byś na tej stronie tylko i wyłącznie treści akademickie, oraz wszędzie powtarzane te same amerykańskie frazesy.

Jestem jednak praktykiem. Od kilkunastu lat pracuję w szeroko pojętej sprzedaży. Pełniłem swoje funkcje na przeróżnych stanowiskach w różnych branżach. Od konsultanta telefonicznego, przedstawiciela handlowego, team leadera, managera zespołu, trenera sprzedaży, coacha sprzedaży, po zarządzającego regionem sprzedaży.

Przez ten czas obsługiwałem i nawiązywałem partnerskie relacje zarówno wśród klientów indywidualnych, małych firm jak i największych zakładów przemysłowych.

Jako handlowiec szkoliłem siebie oraz innych zarówno w kraju jak i za granicą. Zdobywałem wysokie wyniki sprzedażowe, uzyskiwałem dyplomy, rozwijałem członków zespołów.

Doskonale rozumiem z jakimi problemami borykają się na co dzień sprzedawcy, handlowcy, doradcy klienta, przedstawiciele handlowi, managerowie sprzedaży, team leaderzy czy kierownicy zespołów.

Moim celem jest pomóc Tobie pokonywać  Twoje słabości, między innymi w odniesieniu do procesu sprzedaży. Zależy mi na tym, abyś uwierzył w siebie, w swoje umiejętności, a także zdecydował się wziąć odpowiedzialność za wykonywaną pracę, podejmowane decyzje i całe swoje życie.

Sprzedaż to gra mentalna, która rozgrywa się w Twojej głowie. Jeżeli miałbyś z tej strony zapamiętać tylko jedno zdanie, dobrze by było, gdybyś zapamiętał właśnie to.

Na swojej życiowej drodze trafiałem na wiele przeróżnych wybojów. Kilka z moich wspaniałych pomysłów na biznes nie wypaliło, a niektóre z nich zakończyły się spektakularnych bankructwem.
Temu wszystkiemu towarzyszył ogromny stres, którego konsekwencje okazały się dla mnie niemal tragiczne.

W pewnym momencie chciałem wymazać z pamięci wszystkie nieprzyjemne chwile, które miały miejsce w moim życiu. Jednak dzisiaj jestem za nie ogromnie wdzięczny. Gdyby nie one, nie robiłbym teraz tego, co mnie pasjonuje, nie rozumiał bym tak dobrze moich klientów i nie potrafiłbym pomóc im dokładnie tak jak tego potrzebują.

I właśnie takich problemów chcę pomóc Ci uniknąć! Możesz przeżyć swoje życie bez towarzyszących Ci paraliżujących targetów, stresujących KPI, kolejnych ASAP’ów czy deadline’ów. To wszystko może być dla Ciebie przyjemną zawodową codziennością i to bez zmiany pracy 🙂

Prowadzenie własnego biznesu również nie wymaga od Ciebie wysokiego nadciśnienia, siwych włosów i nerwicy. Wybór należy do Ciebie!

Pozwól sobie poznać siebie!

Misja: coaching

Nazywam się Cezary Fior i jestem psychologiem biznesu, dyplomowanym coachem, managerem oraz trenerem sprzedaży i rozwoju personalnego.

„Pozwól sobie poznać siebie!” to hasło-klucz, które wszystkim moim Klientom ma pomóc w otwarciu się na wyzwanie, jakim jest samodoskonalenie. Jestem przekonany, że poznanie własnych zasobów wewnętrznych, ich stopniowe uwalnianie oraz właściwe ukierunkowanie jest gwarancją odniesienia sukcesu w rozwoju osobistym i zawodowym.

Sposób: najlepsze szkolenia sprzedażowe

Jednym z obszarów mojego działania jest coaching sprzedażowy. Dużo uwagi podczas zajęć z klientami poświęcam coachingowi w zarządzaniu i sprzedaży oraz treningom biznesu i sprzedaży. Mam bogate doświadczenie w konstruowaniu efektywnych zespołów, które podczas sesji zwiększają swoją skuteczność i pozyskują nowe umiejętności. Podczas warsztatów pracujemy nad motywacją oraz ćwiczymy techniki sprzedaży bezpośredniej.

Cel: sukces

Wydobycie, zrozumienie i właściwe ukierunkowanie potencjału pomaga w odnalezieniu misji i motywacji, by ją realizować. Odpowiednio stymulowane podczas coachingu, warsztatów i treningów personalnych zasoby pozwalają wyznaczać sobie cele i sukcesywnie zmierzać w wybranym kierunku.

Inner Inspiration Cezary Fior – najlepsze szkolenia sprzedażowe i treningi personalne

W zakładce „Szkolenia” znajdziesz informacje na temat aktualnych i planowanych szkoleń i warsztatów organizowanych przeze mnie. O coachingu dowiesz się więcej z zakładki „Coaching”.

Moje szkolenia to odpowiedź na zapotrzebowanie w obszarze zwiększenia efektywności oraz poprawy jakości pracy personelu. Podczas warsztatów szkolę handlowców, sprzedawców i doradców sprzedaży, by ich praca była bardziej efektywna. Pomagam w zwiększaniu motywacji, zaangażowania i podejmowaniu odpowiedzialności za wykonywane projekty. Uczę, jak najskuteczniej wykorzystywać techniki sprzedaży bezpośredniej.

Najskuteczniejsze techniki sprzedaży bezpośredniej

Każdy może odnieść sukces zawodowy i wyróżniać się na tle konkurencji. Jedyne co jest potrzebne, aby zrealizować swoje cele i marzenia to poznanie odpowiednich technik, które urzeczywistnią to, co być może jeszcze niedawno wydawało się mało realne. Zapraszam na najlepsze szkolenia sprzedażowe, dzięki którym dowiesz się jak zwiększyć efektywność i pomyślnie finalizować transakcje. Techniki sprzedaży bezpośredniej oraz ich umiejętne wykorzystanie to klucz do sukcesu, o czym ze szczegółami dowiesz się na moim szkoleniu!

Moje doświadczenie, zadowolenie klientów, z którymi od lat współpracuję, to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług.

Poznaj platformę Kursów Online

Wolisz szkolenia online? Proszę bardzo! – dostęp o dowolnej porze, na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi.

Skorzystaj z oferty kursów online, które znajdziesz w zakładce „Kursy Online”. Ta platforma powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą się rozwijać, pokonywać własne słabości i zdobywać nowe kompetencje.

Doskonale pamiętam jak ciężko było mi znaleźć pieniądze na dodatkowe szkolenia na początku mojej kariery w sprzedaży. Wszystkie specjalistyczne lub interesujące mnie kursy były bardzo drogie, ich dostępność była ograniczona a każdy wyjazd na szkolenie wiązał się z koniecznością wzięcia urlopu oraz dodatkowymi kosztami takimi jak dojazd, lunch czy hotel.

Moim celem jest dostarczyć Tobie ogromną porcję wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji w cenie, która będzie dla Ciebie wyjątkowo przystępna.

Nie czekaj i zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

podpis

© 2018 Cezary Fior. Wszelkie prawa zastrzeżone.